DÍLO, výrobní a obchodní družstvo: O NÁS
DÍLO, výrobní a obchodní družstvo
Menu
· MAPA
---------------------------
---------------------------
· GDPR
Denní návštěvnost
Návštěvnost celkem: 525458
Web je provozován již 3281 dní
160 návštěvy / den

O NÁS

Statutární informace

 

Datum zápisu: 19.prosince 1923

Spisová značka: DrXVIII 305 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Obchodní firma: DÍLO,výrobní a obchodní družstvo

Sídlo: Svratouch 217, PSČ 539 42 Svratouch

Identifikační číslo: 00029858

DIČ: CZ00029858

Právní forma: Družstvo

 


 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 


 

Lidové kovodružstvo Dílo bylo založeno 23.10.1923  a v podstatě celou dobu své existence si zachovalo značku "Dílo"a od transformace v r. 1992 existuje dál pod názvem DÍLO, výrobní a obchodní družstvo.

  

V současné době se zabýváme jednak tradičním galanterním klempířstvím jako jsou:

 

cedníky na noky i na játrovou rýži, pocínované hrnky, nálevky, slévárenské rosenky, dortové formy různých velikostí a tvarů – např. srdce, vějíř, podkova, beránek, zajíc, stromek, kulaté formy, atd.- to vše z pocínovaného plechu. Do tohoto sortimentu řadíme velmi žádané kropičky – opět v různých tvarech a velikostech: kulaté i oválné. Tyto kropičky dodáváme s povrchovou úpravou práškovou barvou.Z dalších tradičních výrobků to jsou: z hliníkového materiálu tvořítka na cukroví, turistické kotlíky, krmítka pro psy a z  nerezu vyrábíme ministruhadla, cukřenky, cedníky na noky, ale též i shora uvedené dortové formy.

 

Kromě této klempířské galanterie vyrábíme pracovní stoly, skříňky, závěsné panely s držáky na nářadí, tzv. "Hobby program". Vše z ocelového plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Do tohoto programu spadá i výroba pozinkovaných regálů různých rozměrů.

 

Samostatnou zmínku si zaslouží výroba plotového pletiva z pozinkovaného a z plastem potaženého drátu a nebo v poslední době velmi oblíbené ALU s povrchovou úpravou Bezinal-Bekacolor. Pletivo nejen prodáváme, ale i provádíme služby s natahováním včetně zabetonování sloupků. Takže dodáváme komplet stavbu plotů, včetně sloupků, kloboučků, plotových brán a branek ...

 

Dále pro stavební výrobu dodáváme skříňky na plyn,dvířka s rámem na plyn a žebrové radiátorové články v žádaných sestavách od 3 až do 15 žeber.

 

Rovněž tradiční výrobou družstva jsou lopaty na sníh a škrabky na sníh na odstraňování různých nánosů z komunikací a chodníků(např. po zimním období) vyráběné ve dvou velikostech (menší lze použít jako zimní výbavu auta).

 

Po celou dobu svého působení byla hlavním programem kovovýroba, v posledních letech a i v současnosti se věnujeme kooperačním pracím spočívajících v lisování, kovotlačení, svařování, odmašťování, lakování.

 

Montáž plotů
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.